Про нас

Команда Медичного центру “PLUSMED” – це перш за все люди.

Люди, які вірять в те, що українська медицина може бути якісною та турботливою. Саме вони завжди посміхаються вам та стараються надати максимально корисну консультацію. На нашій дорозі завжди трапляються перешкоди, але ми героїчно піднімаємо погляд вгору і невпинно вдосконалюємося та розвиваємося для вас.

Місія Компанії: Служити пацієнтам, поважати, розуміти їх, взяти на себе турботу про їхнє здоров’я та надавати їм якомога корисніші лікувально-діагностичні послуги з максимальним рівнем комфорту, зручності та якості! Надаючи послуги своїм Клієнтам Компанія “PLUSMED” дотримується принципу ексклюзивності. Для нас кожен Клієнт індивідуальний, і послуги які пропонуються та надаються лише з його потреб з урахуванням всіх його особливостей.

Цінності Компанії: Компанія “PLUSMED” пройшла вже достатній шлях, і стало очевидно, що головний фактор, який дозволяє Компанії добиватися успіху — це люди, які в ній працюють. Саме тому цінності “PLUSMED” — це прості загально-людські цінності, які допомагають добитися успіху не тільки в кар'єрі або бізнесі, але і в житті.

Ми хочемо, щоб цінності PLUSMED відбивалися у всьому, що ми робимо, включаючи нашу взаємодію один з одним, з Клієнтами і Партнерами.

Ми хочемо працювати тільки з однодумцями, з якими ми будемо будувати корпоративну культуру, бренд і стратегію бізнесу “PLUSMED” на базі саме цих цінностей:

  • ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ
  • ВІДКРИТІСТЬ
  • СПІВПРИЧЕТНІСТЬ
  • ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК
  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вам необхідно на прийом до лікаря, щоб отримати консультацію?

Записатись

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook