Мешко Ірина Яношівна

Психіатр, алголог

Мешко Ірина Яношівна

Я стала лікарем втілюючи мрію свого дитинства. Спочатку я жаліла і «лікувала» домашніх улюбленців. Але в зв’язку з тим, що моя мама все життя пропрацювала в медицині і часто, після шкільних занять, я приходила до неї на роботу, спостерігала прийом пацієнтів – цей досвід переважив і дійсно став мені у нагоді в подальшому виборі не тільки професії, а й спеціалізації. Тому я росла не уявляючи свого майбутнього без лікарської справи, без допомоги тим, хто цього дійсно потребує. І коли постало питання вибору професії я не сумнівалася ні секунди, що це буде медицина.

Психіатрія

Психе – це грецькою душа, психіатр –цілитель душ, а психічні захворювання – трактуються як душевні, відповідно. Отже, завданням лікаря – психіатра є не тільки постановка правильного діагнозу  згідно Міжнародної класифікації хвороб та призначення відповідного лікарського засобу, а й встановлення душевного контакту на рівні емпатії, того невидимого ланцюжка довіри, який допоможе відновити втрачену рівновагу пацієнта. Адже прийшовши на прийом до лікаря – психіатра пацієнту часто необхідно провести екскурс у минуле для розуміння нинішніх проблем, виявити ту патологічну послідовність подій , яка може погіршувати ситуацію. Чітка взаємодія у тандемі лікар – пацієнт – це запорука успішного лікування та одужання.

Як часто ви змушені вибирати між болем і можливостями повноцінного життя? Йти на повідку болю, приносити в жертву радість життя, нові враження від подорожей та розваг, ігри з дітьми та домашніми улюбенцями, допомога рідним в щоденних клопотах? Забули коли востаннє насолоджувалися життям і жили на повну ?

Настав час зупинити це!!! STOP – БІЛЬ!!! Вперед в PLUSMED!!! У Центрі болю на вас чекає життя без болю!!!

У Центрі “Болю” на вас чекає команда спеціалістів, які допоможуть вам позбутися страждань спричинених болем, нададуть якісне обстеження та  кваліфіковану допомогу, відновлять вашу душевну рівновагу.

У нас для вас:

  • мультидисциплінарна команда;
  • комплексний індивідуальний підхід;
  • діагностика;
  • знижки на пакет послуг;
  • денне відділення;
  • масаж;
  • реабілітація.

Запис на прийом

Коментар

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62