Пастеляк Євгенія Сергіївна

Лікар УЗД

Всі професії у світі є потрібними і важливими. Але найважча, як на мене це професія лікаря. А я мріяла з малечку стати лікарем. Чому? А тому, що ця професія для мене є найближча.

В моїй родині всі лікарі. Лікувати людей,рятувати їхнє життя,пізнавати людину з біологічної точки зору-ось що цікавить мене. В моїй професії найбільше мені подобається діагностика, тому я обрала для себе такий шлях стати лікарем діагностом, а саме УЗД. І мені це дуже подобається.

Я сподіваюсь, що для своїх пацієнтів я є хорошим фахівцем. Бути медиком важка місія до якої треба підходити дуже серйозно. Я обрала цей шлях і буду долати усі перешкоди, щоб бути хорошим лікарем.

Про себе:

Закінчила медичний факультет у 2009 р, потім майже два роки інтернатури до 2011р. По спеціальності променева діагностика (КТ, МРТ , рентген, УЗД). З лютого 2011р. працювала в Іршавській ЦРЛ – лікарем УЗД. З липня 2011р. працюю лікарем УЗД в ЗОКОД м.Ужгород. А також з січня 2016р. працюю лікарем УЗД в медичному центрі Плюсмед.

В центрі Плюсмед для наших пацієнтів, клієнтів створено найкращі умови для діагностики і лікування. Тож будемо раді бачити вас у нас, і ви самі в цьому переконаєтесь

Запис на прийом