Патлякевич Георгій Олександрович

Акушер-гінеколог

Патлякевич Георгій Олександрович

Серед багатьох професій – професія лікаря є однією із найважливіших та найвідповідальніших, адже лікарі стоять на охороні здоров’я та життя людини.
Зростаючи в сім’ї лікарів, я так само, як і мої батьки хотів допомагати хворим людям. Тому вибір професії лікаря – був очевидним та однозначним.
Свою спеціальність я здобув навчаючись у Київському медичному інституті. Там же й закінчив клінічну ординатуру в 1989 році.

Стаж роботи в акушерстві та гінекології – 30 років. Маю великий досвід ведення вагітних, прийому пологів, лікування гінекологічних хвороб.
Працював у Київському пологовому будинку №3, Мукачівській та Перечинській районних лікарнях,Ужгородському міському пологовому будинку, із 2018 року працюю у медичному центрі « Плюсмед».

У медичному центрі створені найкращі умови для діагностики та лікування гінекологічних патологій, ведення вагітних із діагностикою стану матері та плода, розгорнута штучна клінічна лабораторія і саме головне – є працездатний колектив медиків.Завітайте до нас і переконайтесь у цьому. Будемо раді вас бачити.

Запис на прийом

Коментар

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook