На базі МЦ “PlusMed” пройшло безкоштовне навчання по догляду за шкірою, схильною до атопії

Днями на базі МЦ “PlusMed” пройшло безкоштовне навчання по догляду за шкірою, схильною до атопії, яку проводила компанія La Roche – Posay.

Атопічний дерматит, як правило, починається в дитинстві – ним страждає кожна 5 дитина. Це запалення шкіри, що характеризується свербінням, почервонінням та висипом.

Якщо у вас чи вашої дитини діагностували атопічну екзему, вам, швидше за все, призначать лікування, яке включатиме 2 складових: кортикостероїдний крем та емолент (пом’якшувальний засіб).

Кортикостероїдні креми мають протизапальні властивості. Тому їх слід наносити на уражені ділянки, щоб швидко заспокоїти шкіру, зняти свербіж та запобігти шкоді, яку можна завдати розчісуванням. Рекомендовано застосовувати кортикостероїди двічі на день.

Навіть якщо у вас немає осередків запалення чи загострення недуги, шкіра з атопічною екземою страждає на хронічну сухість, оскільки її захисний бар’єр зруйновано. Тому необхідно застосовувати пом’якшувальний крем щонайменше один-два рази на день для живлення та зволоження шкіри. Це зменшить свербіж та допоможе запобігти подальшому розвитку загострення, а також скоротити його тривалість. Живлення шкіри – неодмінна умова успішного лікування.

Разом з адаптованими і ефективними продуктами, які враховують потреби чутливої шкіри, La Roche-Posay пропонує майстер-класи для людей с певними захворюваннями, на яких навчають, як покращити свій вигляд за допомогою технік нанесення лікувальних та відновлюючих кремів і як набути корисних навичок, які можуть зробити комфортнішим Ваше повсякденне життя.

Підписуйтесь на нашу сторінку та дізнавайтесь першими про наступні майстер – класи та цікаві заходи МЦ #PlusMed💙

Запис на прийом Ми в Facebook