Алерголог-імунолог

Вивченням різних алергічних захворювань і реакцій займається галузь медицини – алергологія. Ця галузь також вивчає причини, що провокують, механізми прояву і розвитку, а також методи діагностики, лікування та профілактики алергії.

Виходячи з цього твердження, лікар алерголог-імунолог займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань цього типу.

В компетенцію алерголога-імунолога входить виявлення алергічних реакцій і захворювань, що супроводжуються різними симптомами: від почервоніння шкіри до набряку внутрішніх органів. Основною причиною появи таких симптомів є гіперчутливість організму до певних речовин. У нормальному стані, такі речовини є безпечними і нешкідливими, але в разі гіперчутливості, виступають як алерген і викликають різні реакції імунної системи. В свою чергу, імунна система сприймає їх як загрозу для організму та запускає реакцію відторгнення.

Вивченням різних алергічних захворювань і реакцій займається галузь медицини – алергологія. Ця галузь також вивчає причини, що провокують, механізми прояву і розвитку, а також методи діагностики, лікування та профілактики алергії. Виходячи з цього твердження, лікар алерголог-імунолог займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань цього типу. В компетенцію алерголога-імунолога входить виявлення алергічних реакцій і захворювань, що супроводжуються різними симптомами: від почервоніння шкіри до набряку внутрішніх органів. Основною причиною появи таких симптомів є гіперчутливість організму до певних речовин. У нормальному стані, такі речовини є безпечними і нешкідливими, але в разі гіперчутливості, виступають як алерген і викликають різні реакції імунної системи. В свою чергу, імунна система сприймає їх як загрозу для організму та запускає реакцію відторгнення.

clock

Гнучкий графік роботи

Ми працюємо для своїх клієнтів, тому створили гнучкий графік роботи, щоб Вам було зручно користуватись нашими послугами.

wallet

Система Ehealth

Наш заклад долучився до системи охорони здоров'я Ehealth.

medal

Кваліфікований персонал

У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі, які постійно навчаються та вдосконалюють свій професійний рівень.

equipment

Сучасне обладнання

В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання, за допомогою якого можна швидко, чітко та якісно діагностувати та допомогти нашим пацієнтам.

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook