Дитячий невролог

Дитячий невролог – це лікар, до компетенції якого входити діагностика і лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи, а також функціональних порушень у дітей. За даними спеціальних досліджень, поширеність неврологічних захворювань у дітей з урахуванням функціональних розладів (неврозів, неврозоподібних станів) становить 50 на 1000 населення.
Дитячі неврологічні хвороби проявляються різноманітними симптомами, за якими визначити наявність порушень без допомоги фахівця буває дуже важко, тому профілактичному обстеженню варто приділяти особливу увагу. Головні болі, судоми, рухові порушення, розлади сну, непритомність – далеко не повний список ознак, що свідчать про наявність захворювань, лікування яких покликаний здійснювати дитячий невролог.

clock

Гнучкий графік роботи

Ми працюємо для своїх клієнтів, тому створили гнучкий графік роботи, щоб Вам було зручно користуватись нашими послугами.

wallet

Система Ehealth

Наш заклад долучився до системи охорони здоров'я Ehealth.

medal

Кваліфікований персонал

У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі, які постійно навчаються та вдосконалюють свій професійний рівень.

equipment

Сучасне обладнання

В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання, за допомогою якого можна швидко, чітко та якісно діагностувати та допомогти нашим пацієнтам.

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook