Психіатр

Психіатр – це фахівець, який займається вивченням тих механізмів, які спровокували появу тих чи інших форм психічних розладів, у тому числі їх діагностикою і відповідним лікуванням. Компетенція даного фахівця дозволяє йому не тільки консультувати пацієнтів (психічно хворих або здорових), але і призначати необхідні в конкретному випадку препарати, тобто призначати лікування, яке передбачає певний вплив на організм. Крім того, на підставі загального стану пацієнта, психіатр також може проводити огляд конкретного пацієнта на предмет виявлення актуальної ступеня дієздатності і здоров’я психіки.

Часто люди соромляться звертатися до лікаря – психіатра за консультативною допомогою, оскільки вважають ,що на них поставлять тавро неадекватних, ненормальних і т.д., а ще виникає острах, що дізнаються спільні знайомі, колеги.
Щоб уникнути «ганьби»- звертаються по допомогу до «цілителів», у церкву, в кращому випадку – до лікарів інших спеціальностей.

Все це аж ніяк не вирішує проблему психічного здоров’я, а тільки тягне час і розтягує страждання пацієнта. Дуже часто психологічні та психіатричні проблеми маскуються під соматичні (фізичні) прояви. Насправді, за різними статистичними даними, від 35 до 60% пацієнтів, які звертаються до терапевтів та невропатологів, в більшій мірі потребують професійної психіатричної допомоги.

Тому варто звернутися до психіатра якомога скоріше, якщо Ви помітили у себе або у своїх близьких:

 

Поява скарг з вищенаведеного переліку потребує консультації у психіатра та медикаментозної корекції.

Медичний центр “PlusMed” гарантує Вам конфіденційність лікування та кваліфікований індивідуальний підхід до Ваших проблем.

clock

Гнучкий графік роботи

Ми працюємо для своїх клієнтів, тому створили гнучкий графік роботи, щоб Вам було зручно користуватись нашими послугами.

wallet

Система Ehealth

Наш заклад долучився до системи охорони здоров'я Ehealth.

medal

Кваліфікований персонал

У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі, які постійно навчаються та вдосконалюють свій професійний рівень.

equipment

Сучасне обладнання

В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання, за допомогою якого можна швидко, чітко та якісно діагностувати та допомогти нашим пацієнтам.

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook