Уролог-андролог

Урологія – це спеціальність, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань сечовидільної та статевої систем у чоловіків. Це проблеми з нирками, сечовим міхуром, передміхуровою залозою тощо. На сьогоднішній день ці хвороби частішають, і потреба в наданні кваліфікованої урологічної допомоги, відповідно, зростає. Але, на жаль, державна медицина знаходиться в занепаді і забеспеченість державних лікувально-профілактичних закладів в Україні бажає бути кращою. Людина, яка працює і успішно заробляє, прагне відповідного ставлення медиків до себе у випадку хвороби, тому частіше обирає приватну медичну клініку, де достатнє лабораторно-діагностичне оснащення та кваліфіковані спеціалісти.
Пацієнт урологічного профілю, як правило, завжди має скарги, які він бажає детально описати, і найчастіше анонімно. Особливо це стосується чоловіків. Це урогенітальна інфекція, яка часто викликає такі хвороби як уретрит, простатит. Тут важливе значення має, в першу чергу, діагностика. Приватна клініка володіє цілим арсеналом сучасного лабораторного обладнання для виявлення урогенітальної специфічної інфекції. Хламідійна, мікоплазменна, уреаплазменна, трихомонадна інфекції та інші виявляються за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), яка виділяє ДНК збудника і дозволяє лікарю краще підібрати схему лікування. Більше того, уролог часто тісно співпрацює з гінекологом, адже урогенітальна інфекція спільна проблема як для чоловіків, так і жінок.

clock

Гнучкий графік роботи

Ми працюємо для своїх клієнтів, тому створили гнучкий графік роботи, щоб Вам було зручно користуватись нашими послугами.

wallet

Система Ehealth

Наш заклад долучився до системи охорони здоров'я Ehealth.

medal

Кваліфікований персонал

У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі, які постійно навчаються та вдосконалюють свій професійний рівень.

equipment

Сучасне обладнання

В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання, за допомогою якого можна швидко, чітко та якісно діагностувати та допомогти нашим пацієнтам.

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook