УЗД дорослим

УЗД діагностика є одним із найважливіших, найпоширеніших методів обстеження та діагностики внутрішніх органів. Це доступний, високоефективний, достовірний метод.

В МЦ «PlusMed» запроваджено УЗ-діагностику високого рівня з використанням УЗ-сканера LOGIQ C5 Premium та Philips Clear Vue 350. Завдяки високоточному обладнанню, лікарі закладу зможуть виявити найменші структурні зміни в організмі, поставити точний і правильний діагноз, а також назначити максимально ефективне лікування для усунення виявлених захворювань.

За допомогу вищевказаного УЗД апарату у Вас є унікальна можливість провести динамічне спостереження за станом плоду на ранніх етапах його розвитку, а також пренатальний скринінг PRISCA, що дозволяє виявити й розрахувати ймовірність генетичних захворювань плода (синдром Дауна, Едварса, патологію розвитку нервової трубки).

clock

Гнучкий графік роботи

Ми працюємо для своїх клієнтів, тому створили гнучкий графік роботи, щоб Вам було зручно користуватись нашими послугами.

wallet

Система Ehealth

Наш заклад долучився до системи охорони здоров'я Ehealth.

medal

Кваліфікований персонал

У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі, які постійно навчаються та вдосконалюють свій професійний рівень.

equipment

Сучасне обладнання

В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання, за допомогою якого можна швидко, чітко та якісно діагностувати та допомогти нашим пацієнтам.

Послуги

Наші відділення

location

м.Ужгород, вул. Грибоєдова, 11

050-938-78-08, 096-768-78-08

location

м.Ужгород, вул. Гошовського, 2 (Боженка)

050-341-94-64, 067-323-42-62

Запис на прийом Ми в Facebook