Щорічний огляд у гінеколога

 Коли Ви востаннє були в гінеколога 

☝️Здоров`я – це найбільша цінність. Адже не просто так кажуть, що за гроші здоров`я не купиш. Зберегти його набагато краще, ніж лікувати проблеми, які вже виникли.

Найкраща профілактика – це своєчасне виявлення захворювання на ранній стадії. Ось чому усі лікарі рекомендують проходити профілактичні медогляди.

❗️Для жінок – це огляд у гінеколога, хоча б раз у рік при відсутності скарг.❗️

Часто на прийомі я чую: «Я була на УЗД, мені сказали, що все добре, тому до вас і не йшла» – каже лікар акушер – гінеколог, Oxana Tsifra 🤷‍♀️

На жаль, УЗД не покаже проблеми з шийкою матки. Це може побачити лише лікар гінеколог при огляді. Він же проведе огляд, розширену цифрову кольпоскопію при потребі та візьме мазки на мікрофлору та цитологію. По факту це і є профогляд. 🧫

Цитологічне обстеження покаже зміни у клітинах на самих ранніх термінах, що дасть можливість своєчасно зреагувати і запобігти грізним захворюванням.

Ще один поширений вислів « мене нічого не турбує, тому і не йду». Знову ж таки: онкологічні захворювання, особливо шийки матки- «німі» – коли починається клініка може бути вже пізно.

☝️ Тому не нехтуйте своїм здоров’ям, робіть профогляди регулярно, та будьте здорові.

Записуйтесь на прийом до лікаря акушер – гінеколога за номерами:

📞 +38 050 938 78 08
📞 +38 096 768 78 08

Запис на прийом Ми в Facebook