Терапевт –  це лікар-фахівець, що займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань внутрішніх органів.   В коло його обов’язків входить встановлення діагнозу, направлення до вузькопрофільних спеціалістів, визначення схеми обстеження та лікування.

  В разі виникнення відчуття дискомфорту чи змін у Вашому організмі, необхідно негайно звертатися до терапевта.

   Кваліфікований терапевт –  це універсальний лікар, який поставить точний діагноз, знайде причини виникнення захворювання, запропонує шляхи лікування і активної профілактики. Терапевт лікує широке коло внутрішніх захворювань:

  • нервової системи,
  • органів дихання,
  • органів ендокринної системи,
  • серцево-судинної системи,
  • хвороби шкіри,
  • шлунково-кишкового тракту.

   Консультація терапевта в нашому медичному закладі складається з первинного огляду, повноцінної лабораторної та інструментальної діагностики. Лікар – терапевт використовує системний підхід до обстеження та індивідуальні лікувальні програми, що гарантує високу ефективність терапевтичного лікування по широкому спектру захворювань.

   Завдяки сучасному обладнанню МЦ «PlusMed» терапевт може призначити повне і всебічне обстеження. Вам не потрібно здавати аналізи в інших лабораторіях, шукати, де можна зробити, УЗД або кардіограму – всі необхідні діагностичні дослідження можна провести у нас! До Ваших послуг сучасний лабораторно-діагностичний комплекс.

  Висококваліфіковані терапевти  готові докласти  максимум зусиль для відновлення Вашого здоров’я в МЦ «PlusMed»