“Терапевтичні стратегії лікування безпліддя. Концепція Роберта Фішера”

Нещодавно репродуктологи нашого медичного центру, Валерія Скрипинець та Olesya Onusyko взяли участь у науково – практичному семінарі:

, де мали змогу зустрітися та послухати лекцію одного із найавторитетніших у світі репродуктологів – Роберта Фішера.

Robert Fischer – співзасновник і медичний директор Центру Репродукції в Гамбурзі (MVZ Fertility Center Hamburg GmbH) – одного з найбільших і найвідоміших приватних центрів у Німеччині. Роберт Фішер є автором багатьох публікацій у національних і міжнародних наукових виданнях, доповідачем міжнародних конгресів, одним із засновників Європейської Асоціації репродуктивної медицини (ESHRE), членом консультативного комітету ESHRE, членом наукового комітету EXCEMED.

«Концепція Фішера» містить насамперед ідею індивідуалізації лікарської стратегії з безумовним врахуванням вимог доказової медицини, тобто так званий персоналізований підхід.

У центрі репродуктології “PlusMed” велика увага приділяється постійному підвищення професійного рівня наших фахівців. Тому лікарі клініки весь час беруть участь у вітчизняних і міжнародних конференціях і семінарах, не втрачають нагоди обмінятися досвідом з іноземними колегами в форматі живого спілкування – так, як це було на зустрічі з професором Робертом Фішером.

Якщо Ви мрієте почути слово “мама” записуйтесь на консультацію до наших репродуктологів:

📞 050-938-78-08
📞 096-768-78-08

#PlusMed – ми допоможемо Вам стати батьками! 👨‍👩‍👧‍👦

Запис на прийом Ми в Facebook