Харківські генетики в МЦ”PlusMed”

Не кожній дитині пощастило народитись здоровою. На жаль, все частіше в світі ставлять діагноз «аутизм». Таких людей називають «Людьми дощу» та в різних куточках світу по – різному намагаються лікувати.

Значний прорив в підході до лікування аутизму здійснили наші з вами співвітчизники – харківські генетики, які запропонували подивитись на проблему аутизму не тільки з точки зору психіатрії та неврології, а звернути увагу на обмін речовин у особливих дітей.

👉Виявилось, що у більшості з 346 пацієнтів, які обстежувались у харківському спеціалізованому медико – генетичному центрі існують проблеми з обміном речовин.

☝️Після призначення спеціальної дієти, з якої були виключені певні продукти, які, простими словами, отруювали дитячий організм, діти з діагнозом «аутизм» починали говорити, вчилися бігати, плавати, співати та пішли у звичайні школи.

Сьогодні в Харків їдуть пацієнти з усього світу, щоб попасти на консультацію до Гречаніної Юлії Борисівни та її колег, яким вдалось створити цей унікальний метод лікування не тільки «людей дощу» але й інших генетичних захворювань.

🚃Та ми знаємо, що з особливими дітьми подорожувати не так уже і легко, саме тому, Медичний Центр #PlusMed запросив харківських колег провести консультації на базі нашого медичного центру.

❗Зверніть увагу❗

Виїзна консультація харківських генетиків планується на 24-25 листопада, за умови набору групи пацієнтів за попереднім записом!

Ви можете здійснити попередній запис як по телефону, так і написавши нам у Facebook!

Телефон для попереднього запису:

📞 +380664382879 – Тетяна Духович

Запис на прийом Ми в Facebook